Kentucky

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Kentucky

Īpašums pārdošanai Kentuki

Kentuki ir valsts Amerikas Savienoto Valstu dienvidaustrumos, kur tās galvaspilsēta Frankforta robeža robežojas ar ziemeļiem ar Ohaiju, Ilinoisu un Indiānu, uz dienvidiem ar Tenesī, uz austrumu Virdžīniju un uz rietumiem ir mitra no Misūri un uz austrumiem pa Apalaču kalnu grēdu. Lielākā pilsēta valstī - Louisville - rīko Kentuki Derbi - slaveno zirgu skriešanās sacensības, kas notika Churchill Downs.

Vai jūs meklējat īpašumu pārdošanai Kentuki un vēlaties informāciju par nekustamā īpašuma tirgu?

Jums ir jāzina, ka pēc rekordiem gadiem 2017. gadā Kentuki nekustamo īpašumu tirgus janvārī turpināja spēcīgu pārdošanas ātrumu un vērtības.

 Kopējais pārdošanas apjoms, kas janvārī tika pārdots Kentuki, bija otrais augstākais janvārī reģistrētais. Lai gan gada pirmajā mēnesī mājokļu pārdošanas apjomi ir nedaudz samazinājušies, darbība joprojām ir spēcīga daudzās valsts daļās un tā ir vēsturiskā augstumā, neskatoties uz nomāktajiem krājumu līmeņiem. Šogad jāturpina redzēt labu kustību tirgū, un tas palielināsies vēl vairāk, ja palielināsies pārdošanai pieejamo māju skaits, jo īpaši ar jaunu būvniecību.

 Visā Kentuki pārdoto īpašumu vidējās cenas janvārī palielinājās par 4,6 procentiem, kas ir augstākā vidējā cena.

 Kopējais mājokļu trūkums un tā ietekme uz augstākām mājokļu cenām pagājušajā mēnesī ir mainījusi pārdošanas aktivitāti lielākajā daļā ASV. Kaut arī labā ziņa ir tā, ka pircēju satiksme ir vēl spēcīgāka nekā pagājušā gada sākumā, pārdošana valsts līmenī neievēroja šo kursu un saglabājās tālu no pagājušā gada janvāra. Ir skaidrs, ka pārāk daudzi tirgi šobrīd kļūst mazāk pieejami un ir izmisīgi vajadzīgi jauni krājumi, lai atvieglotu straujo cenu pieaugumu.

 Kentuki tomēr pieejamība ir mazāk problemātiska nekā daudzās valsts daļās. Trīs lielākajās lielpilsētu teritorijās Louisville, Lexington un North Kentucky vidējās mājokļu cenas joprojām bija par 30-35% zemākas nekā ASV kopumā.

Kentucky pārdotā īpašuma tirgus kļūs konkurētspējīgāks, mainoties laikapstākļiem, pircēji turpinās meklēt īpašumu pārdošanai Kentuki, un solījums par augstākām procentu likmēm paliek horizontā. Kurš šajā pavasarī plāno iegādāties īpašumu pārdošanai Kentuki, drīzumā jāiegūst hipotēka, un pretēji, pārdevējiem, kuri pavasara vai vasaras mēnešos kotēs savu māju, tagad jāsāk sagatavošanās darbi, lai tas būtu gatavs iet, kad tas ieradīsies sarakstā. Tā kā ekonomika ir laba, es prognozēšu, ka Kentuki īpašības turpināsies vienmērīgā tempā visu gadu.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 9538

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Kentucky, Adair County, Frankfort, Frankfort

476,727.50EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

165921113 m²
40 + akriem zemes ar daudziem lieliem ozoliem un
UNAVAILABLE
Cod. 6380

PARDOŠANA Lauku māja, Kentucky, Allen County, Muldraugh, 203 Basham Court

65,614.11EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

1242 m²
203 Basham tiesa Muldraugh, KY 40.155
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB